سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

درباره نکسوس

در سال1394 اولین گام اجرایی در مسیر راه اندازی فروشگاه اینترنتی erefah  برداشته شد. از مهمترین نقاط قوت این مجموعه در کنار هم قرار گرفتن تیمی با تجربه، شناخته شده و خبره در حوزه تجارت الکترونیک و تیمی برجسته در حوزه اقتصادی و مارکتینگ بود.

استراتژی مدیران erefah از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود میدانستند، زیرا آگاه بودند که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی ، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات ، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند. 

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برند ها ، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال سریع، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربر پسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان ، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی میباشد. 

Discount

تخفیف بیشتر محصولات

کالاها با قیمت کمتر از درج شده ارسال می‌شود.

The best products

ارسال بهترین کالاها

محصولات ارسالی از بین بهترین‌ها گلچین می‌شود.

Send orders

ارسال به موقع سفارش‌ها

سفارشات شما در زمان مقرر ارسال می‌شود.

Kala

بسته بندی مناسب

سفارشات با بسته‌بندی مناسب ارسال می‌شود.

سبد خرید
نکسوس، فروشگاه اینترنتی پراز تخفیفات شگفت انگیز -برای خریدی راحت و سریع همین حالا اپلیکیشن نکسوس را دانلود کنید.

دلیل بازگشت وجه

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من